Get Adobe Flash player

mdklogotransparent2-201x260Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza do udziału w III Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”, który odbędzie się 9 października 2016 r.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

Powodzenie dwóch poprzednich Przeglądów, podczas których zaprezentowało się kilkuset seniorskich artystów, pokazuje ich ogromne i piękne zaangażowanie w amatorski ruch artystyczny. Jesteśmy pewni, że idea: „Marzenia nie przechodzą na emeryturę” znajdzie w pełni swoje miejsce podczas III Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”.

Przegląd „Bo radość jest w nas” organizowany jest w kategorii Muzyka. W regulaminie Przeglądu wartym podkreślenia jest zapis zachęcający do udziału zespoły międzypokoleniowe.

Zgłoszenia chórów, zespołów, solistów należy nadsyłać pod adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 22 września.

III Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”

Patronat honorowy:
Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego – Ryszard Andres
Starosta Stalowowolski – Janusz Zarzeczny
Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli – Stanisław Sobieraj
Prezydent Miasta Stalowej Woli – Lucjusz Nadbereżny


Pobierz:
Regulamin
Karta zgłoszenia