Get Adobe Flash player

red-lipsSandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na walentynkowy koncert zespołu Red Lips, który odbędzie się w niedzielę-12 lutego 2017 roku o godz.18.00 w Domu Katolickim przy ul. Mariackiej 12 w Sandomierzu.

Bilety dla członków Klubu Seniora w cenie: 10 zł.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej:
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu

tel. 15 644 50 95

***

Red Lips - na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Gdy kolejne single "Czarne i Białe", "Zanim Odejdziesz", "Szanta" osiągały czołowe notowania na listach przebojów, rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką. Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek RED LIPS. Na samym tylko YouTube liczba odtworzeń przekroczyła 60 000 000. Telefony dzwoniły nieustannie, z każdym dniem pojawiały się nowe muzyczne propozycje, w efekcie czego RED LIPS zagrali na koncertach Eska Music Awards, Sopot Top of The Top Festival, Festiwal Top Trendy, na KFPP w Opolu i w ponad stu innych wyjątkowych miejscach. Zwieńczeniem tego fenomenalnego roku była nagroda TVP w Opolu w postaci Super Jedynki, w kategorii: „Super Przebój”.

W czerwcu 2015 r. RED LIPS wraz zespołem KOZAK SYSTEM wystąpili na KFPP w Opolu w koncercie Super Premiery. W następnym 2016 roku zespół RED LIPS ponownie pojawił się w Opolu tym razem prezentując pierwszy singiel z nowej zapowiadanej płyty "Tu i Teraz" - singiel w ciągu zaledwie miesiąca został wyświetlony ponad 1 000 000 razy na kanale YouTube. Postanowili wrócić po 3 latach od premiery debiutanckiej płyty i zaistnieć ponownie na pierwszych miejscach list przebojów z kolejnym wielkim hitem "P.S.". Gdy w 2010 roku Lazer (gitara/muzyka) i Ruda (voc/teksty) pisali pierwsze piosenki ich scenę stanowiła skromna stancja na obrzeżach Warszawy. Po próbach z różnymi muzykami uformował się obecny skład kapeli – dołączył perkusista Sopel i basista Piroman.

Więcej:
red-lips.pl
pl-pl.facebook.com/RedLipsMusic

O walentynkowej niespodziance:

Walentynkową niespodzianką będzie losowanie „Pomysłu na randkę” w 2017 roku. Do losowania zapraszamy wszystkie przybyłe na koncert pary. Szczęściarze wylosują pomysł wraz z nagrodą!

Gorąco zapraszamy!