Get Adobe Flash player

LOGO_MINISerdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć odbywających się w Przełączniku - twórczym zaułku (ul. Żółkiewskiego 7b-c w Sandomierzu).

To w tym miejscu łączymy się z kulturą i czerpiemy energię ze spotkań w towarzystwie ludzi, którzy chcą inspirować innych do działania. Odwiedzając nasz twórczy zaułek będziesz mógł poznać nietuzinkowe osoby, które podczas swoich warsztatów podzielą się z Tobą swoją wiedzą i pasją.Zapisy:

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
15 644 50 95
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PONIEDZIAŁKI
Twórcze poniedziałki - warsztaty kartkowe
17.00-19.00
Cotygodniowe spotkania "kartkowe" z technik: cardmakingu, scrapbooking, mixed media i innych pokrewnych dziedzin. Każde zajęcia to nowa tematyka oraz forma pracy. Wykonamy między innymi kartkę sztalugową, kartkę książkę, shaker card oraz wiele innych.

Koszt zajęć:
15 zł od osoby – jednorazowe wejście
40 zł od osoby – karnet miesięczny

WTORKI
Otwarta pracownia krawiecka Pi
10.00-16.00
We wtorki „Przełącznik” zamieni się w otwartą pracownie krawiecką, w której to pod okiem praktyka i teoretyka każda chętna osoba będzie mogła samodzielnie dokonać przeróbek krawieckich jak i uszyć coś od podstaw.

Korzystanie z pracowni jest nieodpłatne

ŚRODY
Szycie Pi – warsztaty krawieckie
14.00-15.45 dla seniorów i nie tylko
16.00-17.45 dla młodzieży powyżej 14 roku życia
Warsztaty z podstaw szycia ręcznego i na maszynie wielofunkcyjnej. Zajęcia będą prowadzone z duchem recyklingu odzieżowego „Do It Yourself Fashion”. Dajmy drugą młodość swoim starym ubraniom.

Koszt zajęć:
15 zł od osoby – jednorazowe wejście, zapewniamy wszystkie konieczne narzędzia i materiały
7 zł od osoby – jednorazowe wejście, zainteresowani przychodzą z własną maszyną i materiałami (przed każdymi zajęciami będzie podawana lista niezbędnych rzeczy)
40 zł od osoby – karnet miesięczny, zapewniamy wszystkie konieczne narzędzia i materiały
20 zł od osoby – karnet miesięczny, zainteresowani przychodzą z własną maszyną i materiałami (przed każdymi zajęciami będzie podawana lista niezbędnych rzeczy)

CZWARTKI
Kącik zabaw wszelakich (od kwietnia)
16.00-18.00
Zapraszamy dzieci od 6 roku życia na kreatywne konstrukcje, improwizacje teatralne, gry logiczne oraz zabawy sensoryczne. To tylko niektóre atrakcje, dla dużych i małych, którzy odwiedzą "Przełącznik" w czwartkowe popołudnie.

Koszt zajęć:
5 zł od osoby – jednorazowe wejście
20 zł od osoby – karnet miesięczny

PIĄTKI
Piątkowe animacje (16.03, 23,03)
od 14.00
W piątek przełączamy sie na dobrą zabawę. Wraz z początkiem weekendu w Przełączniku czekają na Ciebie gry planszowe, eksperymenty naukowe oraz konstrukcje balonowe.

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia na zabawy animacyjne w piątki od godz. 14.00

Koszt zajęć:
5 zł od osoby – jednorazowe wejście
20 zł od osoby – karnet miesięczny

NIEDZIELA (25.03)
Niedzielne popołudnia z planszówkami
14.00-17.00
Czy znasz swoich sąsiadów? A może nie wiesz jak spędzić dzień wolny od pracy? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: TAK to zapraszamy Cię w niedzielne popołudnia do "Przełącznika" na spotkanie z grami planszowymi.

Planszówki to nie tylko świetna zabawa, rozwijająca logicznie myślenie, ale również niezawodny sposób na integrację.

Koszt:
5 zł od osoby – jednorazowe wejście
20 zł od osoby – karnet miesięczny

Znalazłeś coś dla siebie? Zapraszamy koniecznie na ulicę Żółkiewskiego 7b-c.

Aby poznać Państwa oczekiwania co do oferty, jaką staramy się stworzyć dla mieszkańców Sandomierza, prosimy o wypełnienie ankiety (do pobrania: www.esceka.pl/img/upload/files/721519735564-1.pdf) i przesłanie jej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  bądź dostarczenie jej osobiście do Ośrodka Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu).