Get Adobe Flash player

kartkiZapraszamy na cotygodniowe-spotkania "kartkowe",na których będziemy zgłębiać techniki*:cardmakingu, scrapbooking, mixed media i innych pokrewnych dziedzin.Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, które odbywają się w nowym punkcie kulturalnym w piątki, godz. 17.00-20.00 w Przełączniku - twórczym zaułku (ul. Żółkiewskiego 7b-c w Sandomierzu).

Każde zajęcia to zupełnie nowa tematyka oraz forma pracy. Wykonamy między innymi kartkę sztalugową, kartkę książkę, shaker card oraz wiele innych poznając przy tym różne materiały stosowane w tymże rekodzienictwie.

 

* Cardmaking-to nic innego jak własnoręczne tworzenie kartek okolicznosciowych.
* Scrapbooking-to przede wszystkim metoda ręcznego tworzenia oraz dekorowania albumów że zdjęciami.
* Mixed media-to połączenie różnych technik zaczynając od kolażu, poprzez szablon, zabawę kolorem i fakturą. Wszystkie te dziedziny mocno przenikają się wzajemnie co daje nieskończona ilość możliwości twórczych.

Jest też świetna zabawa, sprawia ogrom przyjemności, relaksuje ale uwaga bardzo uzależnia. Kreatywne rękodzieło to obecnie bardzo popularne hobby. Zachęcamy zarówno dzieci, dzieci z rodzicami, młodzież jak i dorosłych do udziału w warsztatach.

Rękodzieło pozwala skupić się na twórczym działaniu, pozbyć się negatywnej energii w twórczy sposób. Sprzyja relaksowi i redukcji stresu. Dzieci pobudza do kreatywnego myślenia i działania. Najważniejsze nie potrzebujesz, żadnych z szczególnych umiejętności aby siąść przy "kartce" i zacząć tworzyć.

Koszt zajęć:

15 zł od osoby – jednorazowe wejście
40 zł od osoby – karnet miesięczny

Zapisy:
Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej
15 644 50 95