Get Adobe Flash player

IMG_4608Z czym nam się kojarzą Święta Wielkanocne? Przede wszystkim jest to czas spotkań i wiosennych inspiracji. Wykorzystując okres świątecznych przygotowań specjalnie dla naszych sandomierskich seniorów, w ubiegłym tygodniu odbyły się wyjątkowe warsztaty rękodzielnicze „Ozdoby na stół wielkanocny”.

Warsztaty poprowadziła Aneta Walas - animatorka i pasjonatka rękodzieła.

Podczas dwugodzinnych warsztatów seniorzy pod okiem Pani Anety wykonali piękne wielkanocne pisanki, które będą ozdobą wielkanocnego stołu.


Spotkania odbyły się w trzech miejscach na terenie Sandomierza: na plebanii u Pallotynów, Porcie Kultury oraz w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej.
Świąteczne warsztaty „Ozdoby na stół wielkanocny” zapoczątkowały systematyczne spotkania seniorów przy robótkach, które wyzwalają ducha twórczości. Podczas tych spotkań będą wykonywane m.in. bukiety z krepiny, ikony świętych oraz przedmioty metodą decoupage.
Zajęcia odbywają się w środy (od 4 kwietnia br.) w godz. 13.00-15.00 w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu).

Osoby 60 + zainteresowane udziałem w zajęciach rękodzielniczych prosimy o kontakt:
OPAK
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
15 644 50 95
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.