Get Adobe Flash player

Poczekalnia-pl._Sando.-fotoSerdecznie zapraszamy na spektakl POCZEKALNIA w wykonaniu Młodzieżowego Teatru Amatorskiego z Tarnobrzega – Grupa „Scene”. Spektakl odbędzie się 20 czerwca 2018 roku (środa) o godz. 11:00 w Porcie Kultury (ul. Portowa 24 w Sandomierzu).


Wstęp wolny!!!


TDK Młodzieżowy Teatr Amatorski Grupa „Scene”, wystawi sztukę „Poczekalnia” Krystyny Chołoniewskiej, autorki sztuk teatralnych, scenariuszy radiowych i telewizyjnych, wierszy i opowiadań. Akcja sztuki rozgrywa się w poczekalni lekarskiej. Każdy z bohaterów: Maka, Szybki, Kamyk, Su, Ona i On, maja swoje rysy charakterystyczne. Sztuka skierowana jest do młodych pogubionych ludzi, którzy żyją mechanicznie. Dopiero przymusowe zamknięcie w poczekalni zmusza ich do myślenia, skłania do dialogu, zachęca do poszukiwań odpowiedzi nad współczesnym schematyzmem i globalizmem codzienności. Zapraszamy serdecznie na przedstawienie, w którym występują: Agnieszka Witkowska, Kamila Klimkiewicz, Joanna Gorzała, Wiktoria Fajt, Piotr Pasławski, Arkadiusz Zawada. Reżyseria: Sylwester Łysiak.

Młodzieżowy Teatr Amatorski TDK obchodzi w tym roku 30-lecie swojego istnienia. W sezonie artystycznym 2017/2018 Teatr pracuje w dwóch grupach, w których działa 17 młodych osób rozmiłowanych w sztuce teatralnej.

Poczekalnia-pl._Sando.-1