Get Adobe Flash player

patasMiejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza do udziału w V Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”, który odbędzie się 30 września 2018 r.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Domach Pomocy Społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

Powodzenie poprzednich Przeglądów, podczas których zaprezentowało się kilkuset seniorskich artystów, pokazuje ich ogromne i piękne zaangażowanie w amatorski ruch artystyczny. Jesteśmy pewni, że idea: „Marzenia nie przechodzą na emeryturę” znajdzie w pełni swoje miejsce podczas V Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”.

PRZEGLĄD ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA.

Regulamin do pobrania-TU

Karta zgłoszenia-TU

Zgłoszenia chórów, zespołów, solistów należy nadsyłać pod adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 10 września
lub na adres;
Miejski Dom Kultury
ul. 1 Sierpnia 9
37-450 Stalowa Wola
Z dopiskiem „BO RADOŚĆ JEST W NAS”