Get Adobe Flash player

balet-banerSandomierskie Centrum Kultury zaprasza osoby dorosłe i seniorów na jedyne w swoim rodzaju ZAJĘCIA BALETOWE 50+ w Porcie Kultury! To wyjątkowy program zajęć oparty na podstawowych zasadach techniki tańca klasycznego.

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września o godz. 18:00 w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu.

Dlaczego warto zapisać się na takie zajęcia? Balet bardzo korzystnie wpływa na naszą sylwetkę, wysmukla i wydłuża mięśnie, wymusza wyprostowaną i elegancką postawę, o której zapominamy w życiu codziennym, dodaje wdzięku, lekkości i gracji. Dzięki regularnemu uczestnictwu

w zajęciach baletowych wzmocnisz się i uelastycznisz ciało, zyskasz większą sprawność i poczujesz się lepiej w swoim ciele. Podczas, gdy Twoje ciało będzie walczyć z własnymi słabościami, Twoja głowa będzie odpoczywać. Wszystko to w spokojnej, niemalże magicznej atmosferze i towarzystwie muzyki klasycznej.

Zajęcia baletowe to między innymi:
– poprawa kondycji fizycznej i psychicznej, postawy i plastyki ciała
– poprawa koordynacji ruchowej
– przybliżenie zasad techniki tańca klasycznego z nauką podstawowych elementów
– kształtowanie świadomości ciała – umiejętności kształtowania obrazu własnego ciała i ruchu

Nie bój się spróbować! Zrób pierwszy krok przekraczając próg sali tanecznej w Porcie Kultury, a być może uczestnictwo w zajęciach okaże się spełnieniem Twoich marzeń z dzieciństwa!

Zapisy: 15 644 50 74, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.