Get Adobe Flash player

miedzypokoleniowe_warsztaty_teatralne-10.11.2018-wwwZapraszamy na bezpłatne międzypokoleniowe warsztaty teatralne w ramach projektu "Powróćmy z teatrem" realizowanego przy wsparciu Sandomierskiego Centrum Kultury.

Data: 10.11.2018 r. (sobota)
Godzina: 9.00 - 13.00
Miejsce: Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej, ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu

Warsztaty przygotowane są z myślą, o tych którzy chcą:
* pokonać tremę podczas wystąpień publicznych
*odkryć w sobie potencjał aktorski
* zgłębić tajniki technik teatralnych
*spróbować swoich sił w zadaniach i ćwiczeniach aktorskich;
*poznać nowe osoby
* być częścią Sandomierskiego Międzypokoleniowego Teatru

Dla kogo?
Zapraszamy młodzież, dorosłych oraz w szczególności seniorów

Zapisy:
Angelika Stasiak: 693 039 536
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warsztaty poprowadzi Kacper Idzik - absolwent Szkoły Aktorskiej Doroty Pomykały i Danuty Owczarek w Katowicach, uczeń szkoły śpiewu klasycznego techniki Mariana Porębskiego u prof. Dominique Quasnik- Porębskiej. Współpracował ze Studiem Musicalowym Tomasza Micha w Chorzowie. Na co dzień skromny człowiek kierujący się autentyzmem w pracy z ludźmi w różnym wieku. Wszystko co robi - zawsze w centrum stawia drugiego człowieka. Z pasją prowadzi grupy teatralne ucząc nie tylko sztuki aktorskiej, ale również śmiałości, wrażliwości oraz pracy w grupie. „Każdy, kto pozna Kacpra dobrze czuje się w jego towarzystwie: bez spiny i sztuczności - człowiek z innej epoki”. Zawsze zależy mu na spotkaniu z ludźmi, od których bardzo dużo się uczy… nie ilość, ale jakoś i do przodu.

Więcej informacji na temat projektu: http://www.esceka.pl/powromy-z-teatrem-seniorzy-w-akcji

Projekt „Powróćmy z Teatrem” dofinansowano ze środków programu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę”.

miedzypokoleniowe_warsztaty_teatralne-10.11.2018-www