Get Adobe Flash player

senior-poszukujemy-bohaterowW związku z nową produkcją telewizyjną TVP są poszukiwani bohaterowie programu: seniorzy, którzy chcą ruszyć w fantastyczną podróż i przeżyć przygodę – pełen atrakcji i niespodzianek pobyt w atrakcyjnym sanatorium w Polanicy Zdroju.

Jeśli jesteś pełnym życia seniorem – nie pozostajesz w stałym związku, np. małżeńskim i chcesz zostać gwiazdą nowego programu Telewizji Polskiej – zgłoś się do nas. Zdjęcia ruszają już pod koniec listopada.

 

Kontakt:
Paulina Braun, nr. tel: 507 291 154
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prześlij nam swoje:
- zdjęcie,
- nr telefonu,
- podstawowe dane (wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie, deklarację chęci udziału w programie)

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

***
O programie:

W styczniu 2019 wystartuje najnowsza propozycja Telewizji Polskiej S.A. pod tytułem „Sanatorium miłości”. Program jest połączeniem reality show z dokumentalną formą, gdzie obok tematyki obyczajowej nie zabraknie zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych. Twarzą nowej pozycji jest Marta Manowska, znana z innego hitu TVP – „Rolnik szuka żony”.

Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć.

Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje – mówi Manowska.

„Sanatorium miłości” to nowa telewizyjna oferta, która ma na celu, między innymi przełamywanie tabu i stereotypu w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze, lub będących w wieku emerytalnym.

Autorzy programu chcą położyć szczególny nacisk na relacje międzyludzkie, szczere portrety swoich bohaterów. To seria, która przeciwstawia się dyskryminowaniu osób starszych, podkreślając ich wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek. „Sanatorium miłości” pokaże w ciepły i otwarty sposób, że jesień życia może być barwna, żywa, jak i pełna uczucia.

Dziesięcioro osób spotka się w malowniczym kurorcie na pograniczu Gór Stołowych z Pogórzem Orlickim. Przez kolejne dni będą oni poznawać siebie nawzajem, uczestniczyć w rytmie sanatoryjnego turnusu, niewykluczone, że doświadczać trochę już zapomnianych emocji i uczuć.

Zarówno na nich, jak i widzów, czeka niezapomniana przygoda, mnóstwo uniesień oraz żywa porcja szczerego humoru. Życie zaczyna się nie tylko po czterdziestce, co zamierza udowodnić właśnie „Sanatorium miłości”.

Starsi ludzie są niesamowici. Ich doświadczenie, wiedza życiowa, mądrość, ale też poczucie humoru oraz niewymuszona radość dowodzą, że mają oni w sobie coś autentycznego i dostojnego. Oni już naprawdę nic nie muszą, jedynie mogą – podsumowuje Marta Manowska.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.