Get Adobe Flash player

plakat_walentynkowy-banerSandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert walentynkowy w wykonaniu Gabriela Fleszara z zespołem, który odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w Domu Katolickim (ul. Mariacka 12).

Bilety dla członków Klubu Seniora w cenie 10 zł.
Zapisy i wpłaty przyjmujemy do piątku 15 lutego 2019 do godz. 15:30 w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej:
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
604 684 128

Bilety na podstawie stworzonej listy będą do odbioru przed koncertem w Domu Katolickim.
***

Gabriel Fleszar – ur. 27.09.1979 roku - muzyk (gitara i fortepian), wokalista, autor tekstów i kompozytor, poeta (mini tomik poezji dołączony do płyty "Pełnia" oraz antologia legnickiego rynku "Nawet pawie mamy czarnobiałe"), aktor filmowy: główna rola w filmie "Sezon na leszcza" (2001) w reżyserii Bogusława Lindy oraz teatralny: z grupą "300 chwil do deja vu" (grand prix i nagroda prezydenta miasta na Festiwalu Teatrów Amatorskich w Legnicy oraz wyróżnienie na XXV Barbórkowych Spotkaniach Teatralnych w Dąbrowie Górniczej za autorski spektakl "4/4").

Jako wokalista solowy wydał płyty: "Niespokojny" (1999), "Niespokojny 2" (2001) i "Pełnia" (2003), które łącznie sprzedały się w nakładzie ponad 70 tys. egzemplarzy, od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę "Frutti di mare" (grudzień 2012), autor muzyki do spektaklu "Pracapospolita czyli tacy sami" wystawianego przez jeden z najlepszych polskich teatrów - legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, występuje również w elektronicznym duecie QLHEAD/FLESZAR oraz w improwizowanym, akustycznym A3 Format.

Gabriel Fleszar z zespołem - pod takim szyldem wokalista koncertuje od roku 2000 wszędzie spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Koncert to energetyczne show złożone z najbardziej znanych piosenek wokalisty ale przeplatanych również nowymi utworami. Pięciu świetnych muzyków (Gabriel Fleszar grający na gitarze elektrycznej lub akustycznej + dwóch gitarzystów + sekcja rytmiczna) spotyka się na scenie aby sprawiać radość sobie i publiczności a pomagają w tym też rockowe klasyki po które zespół często sięga (Rolling Stones, Pink Floyd i inne). Charyzmatyczny wokalista, instrumentaliści grający na najwyższym poziomie, znane przeboje oraz autentyczność przekazu - to wszystko powoduje, że koncert staje się muzyczną ucztą.

Skład zespołu:
Kostek Andriejew - gitara
Łukasz Kulczak - gitara
Artur Gronowski - gitara basowa
Tomasz Baranowski – perkusja

Więcej informacji na temat artystów pod linkiem: www.fb.com/Gabriel-Fleszar

plakat_walentynkowy1