Get Adobe Flash player

war-informatyczny-nsg-wwwBezpłatne kursy językowe i warsztaty informatyczne dla Seniorów to najnowsza propozycja Centrum Usług Wspólnych NSG Group i Sandomierskiego Centrum Kultury. Podczas zajęć językowych będzie można się nauczyć podstawowych zwrotów po włosku, hiszpańsku i niemiecku.Program warsztatów informatycznych obejmuje podstawy obsługi komputera i poruszania się w sieci, korzystanie z poczty elektronicznej i bezpłatnych komunikatorów, bezpieczeństwo w sieci.

Zajęcia poprowadzą pracownicy NSG Group. – Kursy dla seniorów są częścią naszego programu wolontariatu pracowniczego. Zgłaszają się do niego osoby, które chcą wykorzystać swoje umiejętności i zdolności w pracy dla innych. Jako firma wspieramy organizacyjnie ich działania – mówi Natalia Kubowicz, Kierownik ds. komunikacji korporacyjnej NSG Group w Polsce. – Ten projekt jest także kolejnym przykładem działań naszej firmy w środowisku lokalnym. Zależy nam na aktywnym uczestnictwie w życiu miasta, z którego pochodzą nasi pracownicy, w którym mieszkają ich bliscy.

W kursie językowym mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 50 lat. Warsztaty informatyczne są przeznaczone dla osób w wieku 60+. Zajęcia rozpoczną się w październiku i będą się odbywały raz w tygodniu w kilkuosobowych grupach.
Zapisy już trwają, można zgłaszać się do 20 września.
Szczegółowe informacje na temat kursów językowych można uzyskać w Porcie Kultury pod numerem telefonu 15 644 50 74, zaś warsztatów informatycznych w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej pod numerem 604 684 128.

war-informatyczny-nsg-www


Wolontariat-jzykowy-dla-Seniorw