Get Adobe Flash player

pavarottiSerdecznie zapraszamy na film dokumentalny pt. „Pavarotti”, który odbędzie się specjalnie dla członków Klubu Seniora 25 września br. (środa), o godz. 14:00 w Kinie "Starówka"(Rynek 25/26 w Sandomierzu).

KOSZT 8 zł/os.

ZAPISY I WPŁATY do 20 września br. (piątek)
Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
604 684 128

PROSIMY O WPŁACANIE ODLICZONEJ KWOTY!

Liczba miejsc ograniczona!***

PAVAROTTI
Dokument
Reżyseria: Ron Howard

Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowych wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł nakłonić lady Dianę do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem.

Film zawiera nagrania niezapomnianych występów, w tym fragmenty z koncertu Trzech Tenorów oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych, w tym drugiej żony Pavarottiego - Nicoletty, a także Jose Carrerasa, Placido Domingo i frontmana U2 Bono.

Jest to dogłębny i szczery portret życia, kariery i dziedzictwa pozostawionego przez ikonę sceny muzycznej. Pavarotti był nazywany „tenorem zwykłych ludzi”, ponieważ łączył w sobie osobowość, geniusza i celebrytę, i wykorzystywał swoje talenty, aby szerzyć dobrą nowinę, że opera może być rozrywką dającą radość wszystkim miłośnikom muzyki. Dzięki sile swojego talentu, Pavarotti zawładnął wielkimi scenami na całym świecie i podbił serca słuchaczy z najodleglejszych zakątków globu. W filmie zostały wykorzystane nieliczne wywiady z jego rodziną i współpracownikami i nigdy wcześniej nie publikowane materiały filmowe.

pavarotti