Get Adobe Flash player

Plakat_Zadbaj_o_such_A4-banerPragniemy podzielić się z Państwem informacją o Ogólnopolskiej Kampanii Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu.

 

Dlaczego to takie ważne?
W ramach Kampanii zapraszamy na bezpłatne badania słuchu osoby powyżej 60 roku życia. Zachęcamy do brania udziału w badaniach i przekazywania informacji swoim bliskim, ponieważ wykonując badanie słuchu wspieramy lokalne ośrodki edukacyjno-rehabilitacyjne, które zajmują się opieką nad dziećmi niedosłyszącymi oraz Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieciom z wadą słuchu.
Za każde jedno badanie, czyli bezpłatne badanie słuchu jednej osoby pow. 60 roku życia firma ACS Słuchmed przekazuje 10zł (dziesięć złotych) ww. instytucjom.

To od Seniorów 60+ zależy, jaka ostatecznie kwota zostanie przekazana organizacjom.

Wystarczy zarezerwować wizytę pod numerem tel. 814 714 004, pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w jednym z oddziałów Słuchmed w najbliższej okolicy.

Materiały promujące kampanię można uzyskać w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej, ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu.


W Sandomierzu kampania jest realizowana w oddziale Słuchmed przy ul. Mickiewicza 11 oraz przy ul. Dobkiewicza 18.

Plakat_Zadbaj_o_such_A4_ramka