Get Adobe Flash player

ars-fb-baner-2020Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych „Warsztaty metodyczne ARS 2020 on-line” przygotowanych przez organizatorów Ogólnopolskiego Przeglądu Artstycznego Ruchu Seniora ARS 2020. Zadanie jest realizowane w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Edukacja Kulturalna”. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną w Polsce 19. Ogólnopolski Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów ARS 2020 został odwołany w tradycyjnej formie! Nie możemy się spotkać i wspólnie uczestniczyć w eliminacjach konkursowych, warsztatach, zabawach i koncertach, ale w każdy piątek będzie udostępniony materiał archiwalny z poprzednich edycji Przeglądu – zdjęcia, filmy, pamiętniki oraz wiele innych pamiątek i ciekawostek. W 19. Edycji planowane były koncerty i zabawy integracyjne, żeby osłodzić Wam ich brak zapraszamy na „ARS 2020 na domowej scenie”, cykl koncertów sfinansowanych przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie w ramach zadania „Kultura Interwencje”.

Uczestników i Instruktorów czeka również 21 odcinków programu „Warsztaty Metodyczne ARS 2020 on-line”, które zostały przygotowane wspólnie z Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku, Stowarzyszeniem MANKO z Krakowa oraz Fundacją Farbiarnia z Bydgoszczy. Program został zrealizowany w ramach zadania Narodowego Centrum Kultury w Warszawie w ramach zadania „Edukacja Kultura” i jest sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie na kanale YouTube.

Materiał przygotowany to 22 odcinki w przestrzeniach twórczych: Muzyka, Teatr, Taniec, Folklor, Literatura, Fotografia, Wspomnienia o ARS.

Życzymy wszystkim przyjemności i mamy nadzieję, że przygotowany materiał przyniesie Państwu trochę radości.

Warsztaty metodyczne ARS 2020 on-line:
www.youtube.com/playlist?list=PLQDleqSND09Hzc_6HNaRM4RydXzkfo_HP

ars-fb-post-2020