Get Adobe Flash player

konkurs-a-v1-1200x6284 marca 2021 portal Aplikuj.pl rozpoczął konkurs dla osób w wieku 50+ pt. „Praca na dawnej fotografii”. Chodzi o pokazanie różnic w codziennej rzeczywistości zawodowej na przestrzeni lat i zachęcić do podzielenia się wspomnieniami z pracy sprzed lat.

Pewnie nieraz przeglądaliście zdjęcia ze swojej młodości z łezką w oku. Może nawet nie pomyśleliście, że jeszcze ktoś oprócz Was chciałby je zobaczyć. Teraz nadarza się okazja, aby pokazać Wasze pamiątkowe fotografie szerszemu gronu i zawalczyć o nagrody!

Dla organizatorów konkursu cenne są właśnie te fotografie, przedstawiające Was przy pracy na przełomie XX I XXI wieku. Ukazujące dawne narzędzia jakimi posługiwaliście się w swej karierze zawodowej czy pokazujące urządzenia, których już od dawna się nie stosuje na tych stanowiskach.

Dlatego jeśli posiadacie takie fotografie, macie ukończone 50 lat i pochodzicie z województwa łódzkiego lub świętokrzyskiego, to konkurs organizowany przez Aplikuj.pl jest kierowany właśnie do Was!


Na najciekawsze prace czekają wartościowe nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (strefakursow.pl), czy innych fantastycznych gadżetów i książek. Zapraszamy do zabawy!

O szczegółach można poczytać na stronie organizatora pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii. a zgłoszenia można dokonać osobiście lub z pomocą bliskiej osoby logując się w zakładce: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie