Get Adobe Flash player

Z okazji dnia Kobiet  dnia 8 marca br. Dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury zaprosił nas do   kina na film " Hello!How are you?" Natomiast  w dniu 11 marca 2012 zorganizowaliśmy spotkanie dla wszystkich członków  Klubu Seniora. Przy słodkim poczęstunku i kawie oraz  herbacie oglądaliśmy film z naszego 5-lecia powstania naszego klubu. Wesoły nastrój  na imprezie, śpiew i miła atmosfera towarzyszyła spotkaniu aż do końca.

Zosia

W dniu 11.03.2012 spotkaliśmy się z okazji Święta Kobiet na herbatce i ciasteczkach. Wszystkie Miłe Panie przywitał Wojtuś Drozdowski życząc wszystkim wszystkiego najlepszego i dużo  zdrowia. Następnie Halinka Drozdowska wygłosiła monolog Janusza Gajosa  "Wezwanie pogotowia do chorej teściowej i wykonanie zabiegu chirurgicznego na podstawie wskazówek podawanych przez telefon”. Wszyscy tzn. Panie i  Panowie raczyli się poczęstunkiem popijając kawką lub herbatką czasami z wkładką. W tym czasie Rachid wyświetlał film z obchodów 5 lecia Klubu Seniora. Nie obyło się bez śpiewów wszystkich obecnych na spotkaniu. W późnych godzinach wieczornych spotkanie się zakończyło.

Gutek

Jak co roku spotykamy sie  na wspólnej uroczystości  z najpiękniejszym dniu  jakim jest  dzień 8 Marca.  Nasze spotkania odbywają sie  przy kawie, wspaniałych  ciastach wykonanych przez nasze koleżanki. Są życzenia od naszych Panów i oczywiście jak w takim dniu musi być kwiatek. Atmosfera na takich uroczystościach jest iście rodzinna. Wspólnie śpiewamy znane piosenki  do których akompaniuje nasz  kolega -Tadeusz.  Te  i inne nasze uroczystości  odbywają się w naszym Klubie Seniora  i pod przewodnictwem naszej koleżanki  Zosi. -która jest motorem do wszystkiego.

Irena