10.jpg
Zabawa_sylwestrowa_-31.XII_2O21r_0261.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow

Halina FrąckowiakW imieniu Sandomierskiego Centrum Kultury oraz Marcina Marca burmistrza Sandomierza, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na unikatowy koncert z okazji Dnia Kobiet, na którym wystąpi ikoniczna piosenkarka - Halina Frąckowiak.


Bilet na ten koncert to idealny prezent na Dzień Kobiet! „Papierowy księżyc”, „Tin Pan Alley”, „Dancing Queen” i inne wielkie przeboje zdecydowanie umilą celebrowanie tego wyjątkowego święta.
Koncert odbędzie się 10 marca 2024r. o godz. 18:00 w Katolickim Domu Kultury Świętego Józefa (ul. Mariacka 12, Sandomierz).

Bilety w cenie 80,00zł do nabycia na stronie:  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/119622/Sandomierz/Halina+Fr%C4%85ckowiak/

oraz od 05.02.2024r. w sprzedaży stacjonarnej w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (ul. Rynek 20, Sandomierz, tel. 15 644 61 05).


Serdecznie zapraszamy!

O ARTYSTCE:

Halina Frąckowiak króluje na polskiej estradzie od 60 lat. Jej muzyka łączy pokolenia, a hity takie jak: "Papierowy księżyc" czy "Serca gwiazd" śpiewają zarówno starsi, jak i młodsi. Artystka jest prawdziwą ikoną stylu i elegancji. Na koncercie usłyszymy przeboje: "Mały Elf", "Dancing Queen","Tin Pan Ally" "Bądź gotowy", "Papierowy księżyc" i inne. Halina Frąckowiak debiutowała w 1963 na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Współpracowała z takimi zespołami, jak: Tony, Takty i Tarpany. Następnie zdobywała kolejne nagrody na festiwalach piosenki w Opolu i w Kołobrzegu w latach 1969 - 1993. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Występowała między innymi w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w Teatrze Wielkim w Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Polskie Nagrania, na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przyznały Halinie Frąckowiak Złotą Płytę za całokształt dokonań artystycznych.

Halina Frąckowiak